tehno line vyvoz musora man1

Київ – це столиця нашої Батьківщини. Тому підтримка чистоти на його вулицях та парках є однією з головних наших задач. На жаль, відходи і сміття - це одна з головних невирішених екологічних проблем в нашій країні, яка несе в собі потенційну загрозу здоров'ю наших громадян і небезпеку для навколишнього природного середовища.

Що таке тверді побутові відходи

Щоденно утворюється велика кількість твердих побуторих відходів, які потрібно вивозити та знешкоджувати. Під терміном «тверді побутові відходи» (ТПВ) розуміються відходи, які утворюються в процесі життя й діяльності людини, що накопичуються у житлових будинках, закладах соцкультпобуту, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах (харчові відходи, предмети домашнього вжитку, сміття, макулатура, скло, метал, полімерні матеріали, тощо) і не мають подальшого використання за місцем їх утворення. 

Деякі складові твердих побутових відходів містять пожежонебезпечні фракції, тому завжди є небезпека самозаймання внаслідок впливу високої температури. Також ТПВ накопичуючись, виливає неприємний запах. Все це свідчить про те, що тверді побутові відходи необхідно вивозити своєчасно, після чого вони повинні бути знезаражені і знищені з мінімальним забрудненням навколишнього середовища.

Вивезення та знешкодження ТПВ

Компанія ТОВ «ТПК Екосвіт» надає послуги по вивозу та знешкодженню твердих побутових відходів (ТПВ) у всіх районах міста Києва. Ми вивозимо ТПВ з об’єктів житлового сектора, адміністративних, спортивних, освітніх закладів, підприємств торгівлі та інших комерційних та некомерційних організацій. Вивіз здійснюється контейнерами об’ємом 1,1 м3  та сучасними сміттєвозами.

Для ефективного надання послуг компанія «Екосвіт» укладає із замовником договір щодо вивезення ТПВ та складає оптимальний графік вивозу ТПВ .Завдяки гнучкій ціновій політиці ми завжди готові до взаємовигідного компромісу із замовником, при цьому без втрати якості та ефективності послуг по вивозу ТПВ.