Вивіз негабаритніх відходів

Час не стоїть на місці. Будуються нові будівлі, робляться ремонти в квартирах та житлових будинках, закладах культури та освіти. В результаті цього та багато чого іншого утворюються негабаритні відходи. Ці відходи необхідно вивозити, але зробити це можна тільки за допомогою спеціальних компаній.

Що таке негабаритні відходи

Під терміном "негабаритні відходи" розуміються відходи, що утворилися під час будівництва, ремонта в окремій квартірі, житловому будинку, перепланування, переобладнання, прибудови тощо, а також тверді відходи, розміри яких перевищують 50х50х50 см, що не дає змоги розмістити їх у контейнерах 1,1 м3 (старі меблі, зламана побутова техніка тощо). 

Зазвичай вивезення негабаритних відходів, у тому числі будсміття, здійснюється спеціальною технікою: самоскидами або сміттєвозами із завантаженням навантажувачами або ручним способом вантажниками.

Вивіз негабаритних відходів і будсміття

Компанія ТОВ "ТПК Екосвіт" завжди готова допомогти у вивезенні негабаритних відходів за оптимальною ціною. У нас Ви можете замовити від Газелі до великогабаритних самоскидів та послуги вантажників, а за потреби послуги екскаватора-навантажувача. Також Ви можете замовити вивіз великогабаритними контейнерами об'ємом від 15 до 30 м куб.

З 2008 року ми професійно вирішуємо проблеми з вивозом будсміття, роблячи це швидко, якісно і в зручний час.

Вартість вивозу негабаритного сміття розраховується індивідуально, виходячи з обсягу сміття, способу навантаження, а також виду спецтехніки, використаної в роботі.