В зимній період компанія Екосвіт надає послуги прибирання снігу за допомогою вантажників та спецтехніки

1234

Взимку на територіях, які прилягають до різних будівель і споруд, у дворах і на відкритих майданчиках і стадіонах, часто утворюються замети і снігові завали. Компанія «Екосвіт» має можливість провести розчистку снігу на території будь-якої конфігурації, ступеня доступності та складності. Наша фірма має необхідні для таких робіт технічні засоби і навчений персонал. У стислі часові терміни і в зручний для замовника час, наші співробітники зроблять розчищення засніжених площ, як від снігу, що недавно випав, так і від утрамбованого снігу і брил льоду, завантажать, а також вивезуть з території на обов'язкову утилізацію прибрані снігові маси.

Якщо замовнику необхідно вивезти сміття, що накрите снігом, то наші працівники можуть провести прибирання та вивезення сміття з одночасним розчищенням майданчика від снігових заметів.
 
Відмінна якість очищення майданчиків у важкодоступних для спецтехніки місцях, досягається нашими працівниками за допомогою додаткової зачистки снігу вручну.
 
Роботи з розчищення снігу ми виконуємо обережно і якісно, ​​зі збереженням при цьому цілісності та якості покриття поверхні, яку потрібно розчистити.
 
Гнучка цінова політика та незмінно висока якість робіт і послуг, роблять дуже привабливим співпрацю з компанією ТОВ «ТПК Екосвіт».